ReklamoTV Nedir?

Sektöründe daima başarılı firma olarak kalabilmek için firmaların reklam ve tanıtım faaliyetlerine özel ilgi göstermesi bu bağlamda da bütçe ayırması gerekiyor. Ancak, tanıtım ve reklam faaliyetleri için düşük bütçeli işletmeler ise öz sermayelerinden bütçe ayırmakta zorlanabilmektedirler. Bu nedenle ReklamoTV, işletmelerin reklam ve tanıtım faaliyetlerini en düşük maliyetle çözmeyi amaçlayan toplu taşıma araçları içinde konumlandırılmış dijital bilgi ve reklam platformu şirketidir.
Dijital Medya Reklam Ekranları yazılım çözümleri ReklamoTV; etkin, sonuç odaklı ve düşük maliyetlere reklam ve tanıtım yapmak isteyen büyük- küçük tüm işletmelere “reklamla büyüme ve rekabet gücünü arttırma fırsatı” sunmaktadır. Geliştirmiş olduğu medya ağ yazılımları ve ekranları ile hedef odaklı dijital reklam mecrası olmayı başaran ReklamoTV, düşük maliyetleri ile reklam bütçesinden tasarruf etmeyi sağlarken “maksimum fayda” elde etmenizi sağlıyor.


Reklam Neden Gerekli? Dijital Reklama Neden İhtiyacımız Var?

Reklam ve tanıtım faaliyetleri, geçmişten günümüze kadar farklı formlardan geçmiş ve bugünkü halini almıştır. Fakat; bugünkü halini alana kadar da hedef kitle farklılaşmaları, reklam mecralarında artış gibi birçok faktörden de etkilenmiştir. Bu nedenle; geçmişteki alışmış reklam anlayışı ne yazık ki günümüzde başarıdan çok zarar getirmektedir. Pazar lideri olmak, satışları arttırmak ve yeni müşteriler kazanmak için kuşkusuz ki “yeni nesil reklam anlayışına” entegre olmak gerekmektedir. Reklam veya tanıtım faaliyetleri yapmadan nasıl ki tüketicilere ulaşamazsanız “doğru reklam mecrası kullanmadan ve bütçeyi doğru yönetmeden de” firmanızın başarılı olmasını bekleyemezsiniz.

Reklam vermenin ve nasıl verilmesi gerektiğini sizlerle paylaştıktan sonra dijital reklam vermenin nedenlerini de açıklayalım. Bildiğiniz üzere günümüz, teknolojik gelişmelerin art arta yaşandığı ve sürekli tüketicilerin farklı mecralarda toplandığı bir devir. Geçmişte tüketicilerinizi bulduğunuz mecraların popülaritesi giderek azalmakta. Fakat, dijital Dünya’da her daim aktif olan tüketicilerinize ille de dijital dünyada ulaşmanıza gerek yok. ReklamoTV olarak bizler geleneksel reklam mecralarından birisi olan dolmuş ve otobüsleri baz alarak dijitalleşmeyi sizlere sunuyoruz. Her gün yüzlerce her ayda binlerce kişinin “mutlak kullanmak zorunda olduğu” dolmuş ve otobüslerde “yaratıcı reklam faaliyetleri” yürüterek sizlere bütçenizi aşmadan da reklam yapabilme şansı sunuyoruz. Reklamverenler tarafından ölçülebilir, anlık sonuçlar alınabilen, sürekli kontrol edilebilen kapalı devre reklam mecrası olan ReklamoTV ile “düşük maliyetlere maksimum etkileşimli” reklam faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz.

ReklamoTV'ye Reklam Vermenin Avantajları Neler?

ReklamoTV’ye reklam verdiğinizde;

  • Bütçenizi kendiniz belirler ve dolayısı ile “nereye gittiğini bilmediğiniz reklam bütçelerinden” sermayenizi korursunuz.
  • Dilediğiniz kadar reklam kampanyası yayınlama hakkına sahip olursunuz. Normal şartlarda oldukça yüksek bütçeler ayırmanız gereken bu kampanyaları, oldukça uygun bir fiyata ReklamoTV’de yayınlatabilirsiniz.
  • ReklamoTV’ye reklam verdiğinizde kendi hedef kitlenize uygun şehirleri, mahalleleri ve hatta belirli alanları baz alabilirsiniz. Böylece, hedef kitleniz olmayan alanlar için bütçe ayırmazsınız.
  • Geliştirilen yazılım altyapısı sayesinde günlük yolcu sayısından yayınlanan reklamların gösterim adetlerine kadar tüm istatiksel bilgileri online olarak her istediğinizde kontrol edersiniz.

ReklamoTV'ye Reklam Vermek İçin Ne Yapmalısınız?

ReklamoTV’ye reklam vermek gerçekten çok kolay!

Siz de hemen ücretsiz üyelik oluşturabilir ve açtığınız profilde yer alan “Reklam Al” sekmesine tıklayarak “reklam verme sayfasına” ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki gerekli bilgileri doldurarak dilerseniz medyayı hemen ekleyebilir ya da bizlerle iletişime geçerek “reklam görselinizi” hazırlamamız için talepte bulunabilirsiniz. Seçtiğiniz şehre/ şehirlere ait gösterilen güzergâh sayılarını inceleyebilir ve reklam vermek istediğiniz ekran sayınızı belirleyerek ve varsa kupon kodunuzu girerek “Reklam Verme Teklifi” oluşturabilirsiniz. Reklam Vermek İçin TıklayınızReklamoTV’ye reklam verme konusunda daha fazla için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.