Reklamda her zaman en iyi. en güvenilir. en uygun.

2003 yılında Zafer Bakır yönetiminde kurulan Reklamo TV, outdoor ve indoor reklamcılık hizmetlerini sunmaktadır. 2014 yılına kadar başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Reklamo TV, şahıs firması olarak başladığı serüvene limited yani kurumsal bir firma olarak devam etmeye başladı. Hala daha Sakarya Teknokent’te hizmet veren ve faaliyetlerini sürdüren Reklamo TV, geleneksel reklam mecralarını dijital çağa ayak uydurarak yepyeni bir reklam mecrası yarattı. Bunu yaparken gerek yazılım inovasyonları gerekse de kullanılacak ekranları en iyi şekilde tasarlayarak üretti.

Reklamcılığın gitgide öneminin artması ile birlikte Reklamo TV kurucusu Zafer Bakır, çağın gereksinimi olan “dijitalliği” hizmetlerinin tam merkezine oturtmuştur. Dolmuş içi reklam, otobüs içi reklam, minibüs içi reklam gibi kapalı devre reklam ekranlarında yayınlanması istenen tüm reklamlar, reklam sahipleri tarafından yönetiliyor. Reklamo TV’de reklam verenlere özel açılan hesaplar sayesinde reklam verenler; reklam kampanyalarının anlık ölçümlerini görebiliyor, bütçelerini inceleyebiliyor ve lokal hedef belirleme gibi birçok avantaja da sahip olabiliyor. “Minimum bütçe maksimum fayda” elde eden reklam verenler, Reklamo TV sayesinde her gün binlerce kişiye ulaşabiliyor. Buna ek olarak ajanslar da kendi müşterilerinin reklamlarını “Reklamo TV ekranlarını” satın alarak yayınlıyor ve kendine oldukça karlı bir iş fırsatı kazandırıyor. Reklamo TV ile ekstra kazançlar elde edebilen bir diğer grup ise ev sahipleri. İnsan topluluğunu mekânında fazlaca barındıran noktalar, ev sahipliği alabiliyor ve kısa süre içerisinde hiçbir masraf yapmadan sadece reklam yayınlayarak kazanç elde edebiliyorlar.

Hem ajanslar, hem ev sahipleri hem de reklam verenler için harika fırsatlar sunan Reklamo Tv, herkes açısından karlı bir projedir. Reklamo TV ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Zafer Bakır

Ekibimize Katılmak İster Misiniz?
Bize Ulaşın

  • Adres: Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgeleri(Teknokent) Esentepe Kampüsü B Blok No: Z04

  • Telefon: (0264) 606 0010

  • Email: info@reklamotv.com

Bizi takip edin