ReklamoTV Nedir?

MTürkiye’nin kapalı devre dijital mecrası olarak bilinen Reklamo TV; firmaların, dolmuş ve otobüslerde her gün binlerce kişiye ulaşmasını sağlamak amaçlı kurulmuş düşük bütçeli bir reklam mecrası platformudur. Büyük- orta- küçük işletmelerin reklam giderlerini azaltmak, hedefe yönelik reklam yayınlamalarını ve her an ölçülebilir sonuçları analiz edebilmelerini sağlamak için kurulan Reklamo TV, aynı zamanda reklam panellerine / ekranlarına ev sahipliği yapmak isteyen firma veya işletmelere de karlı bir iş fırsatı sunmaktadır.

ReklamoTV İle Karlı İş Ortaklığına Ne Dersiniz?

Reklamo TV; sadece reklam verenler tarafında değil aynı zamanda reklamlara ev sahipliği yapmak isteyenlere de yüksek karlı bir iş fırsatı sağlamaktadır. Piyasa değerinden oldukça düşük maliyetlere ürettiği Dijital Medya Reklam Ekranları ile Reklamo TV, dilediğiniz her şehirde ya da bölgede “kapalı devre reklam ekranlar / panelleri” sahibi olmanızı sağlıyor. Verdiğiniz bilgilerin uygunluğunu doğrulayan araştırma ekibimiz verdiğiniz adrese/ adreslere gelerek Dijital Medya Reklam Ekranı barındırmaya elverişli bulunan yerlere “ekranları” monte edecektir. Üstelik “elektrik, wi-fi” dışında hiçbir iş yükü edinmeyecek ve aylık kira bedeline, reklam kazançlarına ek olarak diğer birçok avantaja da sahip olacaksınız.

Dünya’nın her yerinden Reklamo TV’nin reklam ekranlarına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey; sisteme üye olmak! 1 ekrandan başlayan siparişlerinize ek olarak ilerde dilediğiniz sayıda ekrana sahip olma şansını sizlere sunan Reklamo TV sistemi ile içerik yönetimine hemen başlayabilir ve reklam kazançlarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Karlı Bir Reklam Mecrasına Sahip Olmanın Önemi

Günümüzde işletmeler ya da firmalar; var olan kazançlarına ek kazanç getirmeyi mutlaka isterler. Reklamo TV olarak bizler de kendi ürettiğimiz reklam ekranlarını, en iyi şekilde ev sahipliği yapabileceğine inandığımız firmalara / işletmelere veriyor ve “reklam panellerimizi bulundurduğu” için var olan kazançlarını daha da katlamalarını hedefliyoruz.

Hangi İllerde ReklamoTV'ye Ev Sahipliği Yapabilirsiniz?

 • Amasya
 • Zonguldak
 • Karabük
 • Zonguldak/Ereğli
 • Kocaeli
 • Sakarya
 • Samsun
 • Muğla/Bodrum
 • Erzincan
 • Yalova
 • Elazığ’da aktif olarak Reklamo TV ev sahipleri bulunmaktadır. Bu illere ek olarak siz de Türkiye’nin her yerinde Reklamo TV ekranlarına sahip olabilirsiniz.

ReklamoTV’de Nasıl Ev Sahibi Olabilirsiniz?

Aşağıda bulunan linke tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girip daha sonra paneli kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay, basit bir ara yüze sahip olan Reklamo TV ev sahipliği sistemimize üye olmak ve ev sahibi olmak için yapmanız gerekenler aşağıdaki videoda da detaylı olarak anlatılmaktadır.