ReklamoTV Nedir?

Teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak “ devri hiç geçmeyecek reklam mecralarından dolmuş ve otobüsü” dijital çağa entegre etmeyi başaran ReklamoTV; yeni nesil kapalı devre reklam mecrasıdır. Dijital Medya Reklam Ekranları yazılım çözümleri alanında yaptığı inovasyonlar ile dikkat çeken ReklamoTV, dijital reklam sektörüne de yeni iş modelleri ve reklam mecrası sunmaktadır. İç mekân LCD reklam oynatıcılarını düşük maliyetler ile üreten ve ajanslara dağıtan ReklamoTV; reklam sektörüne klasik yöntemlerin dışında yenilikçi fırsatları sunmayı amaçlamaktadır.

Kendi geliştirdiği yazılım ile her an ölçülebilir, kolay ulaşılabilir ve yönetilebilir reklam kampanyaları oluşturmak isteyenlere “ özel çözümler” sunan ReklamoTV; iç ve dış mekân ekranları ile gerek ajanslara gerekse ev sahiplerine gerekse de reklam verenlere “başarı ve kazanç” sağlamaktadır.

ReklamoTV, Müşterilerine Değer Katarken Kazanmak İsteyen Ajanslara Karlı Bir İş Fırsatı Sunuyor

ReklamoTV; kendi bünyesinde ürettiği Dijital Medya Reklam Ekranlarını siz ajanslara sağlayarak sahip olduğunuz müşterilerinizin reklam faaliyetlerinde başarı elde etmenizi ve bu başarıyı elde ederken de ekstra kazanç sağlamanızı hedefliyor. En az 20 ekran olmak şartı ile satın aldığınız Dijital Medya Reklam Ekranlarını dilediğiniz her yerden kontrol edebilir, reklamları inceleyebilir ve kazanç gibi tüm istatistikleri de değerlendirme şansı yakalayabilirsiniz.

ReklamoTV’den aldığınız ekranlarınıza tanımlanan reklamlardan yüksek oranda kar sağlamak ve bu konuda detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilir, aklınıza takılan sorular için her zaman ReklamoTV’ye ulaşabilirsiniz.

ReklamoTV’de Ajans Nasıl Olunur?

ReklamoTV’nin ürettiği reklam ekranlarına sahip olmak ve siz de yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ReklamoTV’ye bu linkten üye olmak! Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdiğinizde “Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlandı” onayını alır ve profilinizi düzenlemeye başlarsınız. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta “satın almak istediğiniz ekran sayısı ve ekranların olduğu şehir/bölgeleri” doğru seçtiğinizden emin olmak! Eğer ReklamoTV’den siz de yüksek karlı reklam ekranları, nasıl satın alacağınıza dair detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilir veya bizlere ulaşabilirsiniz.