Otobüs İçi LCD Reklam Vermenin Önemi

Günümüzde reklam yapmak için büyük bütçelere ihtiyaç duyulmuyor! Yaratıcı ve yenilikçi yeni reklam mecraları ile hem minimum bütçe ayırıp hem de maksimum fayda elde edebilirsiniz. Peki, nasıl mı işte detaylar bu bloğumuzda!

Reklam yapmak çok eski zamanlardan beri günümüze kadar değişerek evrimleşmiştir. Çeşitli yöntemlerle planlanan ve yürütülen reklam faaliyetlerinde farklı mecralar da söz konusudur. Ürün tanıtımı yapmak, marka bilinirliğini arttırmak, satışları arttırmak için kuşkusuz ki reklam faaliyetleri doğru bir strateji çerçevesinde planlanmalı ve yürütülmelidir. Reklam mecralarından birisi de açık hava alanlarıdır ki buna açık hava reklamcılığı denir. Geçmişte “tabelalar” ile yapılan açık hava reklamcılığı; gelişen teknolojiler ve farklı bakış açıları sayesinde çok farklılaşmıştır. Çok daha geniş bir çerçevede hizmet verilen reklam türü olarak nitelendirilen açık hava reklamları; sıkı bir planlama ve araştırma sürecinden geçerek planlanmaktadır. Zira; verilmek istenen mesaj başta olmak üzere açık hava reklam araçlarının seçimi, reklamın yayınlanacağı bölgeler ve müşteri potansiyeli de yine araştırılması ve doğru karara bağlanması gereken konulardandır.

AÇIKHAVA REKLAMCILIĞINA YAKINDAN BAKIŞ

İngilizce ‘ de “açık hava” anlamına gelen outdoor reklamcılığı, açık hava reklamcılığı olarak Türkçeleştirilebilir. Aynı zamanda reklamcılık terimi olarak da değerlendirilen açık hava reklamcılığı; mecra olarak açık havanın kullanıldığı reklamları da kapsar. Zira, açık hava reklamları geçmişten beri aktif olarak kullanılan eski reklam araçları arasında değerlendirilebilir. Yine açık hava reklamcılığı gibi eski bir reklam mecrası olarak bilinen otobüs içi reklam verme de yine etkin sonuçlar vaat etmektedir. Son birkaç yıldır özellikle yabancı reklam ajanslarının sektördeki ortaklarıyla çok hızlı bir gelişim gösteren otobüs içi LCD reklamları; Reklamo TV’nin AR-GE çalışmaları ile daha da ileri düzeye çıkarılmıştır.

TOPLU TAŞIMA ARAÇ İÇLERİNDE REKLAM VERMENİN ÖNEMİ

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık açık hava reklamcılığı mecraları gibi kapalı alan reklamcılığı da oldukça popülerleşmiştir. Hedef kitlelerin tercih ettiği alanlarda kullanılan otobüs içi LCD reklamları; büyük- küçük tüm şirketler tarafından yayınlatılabilirler. Otobüs içi LCD reklamları; belirli coğrafik bölgelerde hedef kitleye erişim olanağı vermektedir. Her mevsim uygulanabilen otobüs içi LCD reklamları ile 24 saat boyunca hedef kitleye mesajınızı iletebilirsiniz. Açık hava reklam mecralarının tam tersine ölçülebilir bir reklam mecrası olan otobüs içi LCD reklamları; insanların dikkatini oldukça çekebilmektedir. Aynı zamanda gerek tasarım gerekse de prodüksiyon kalitesine bağlı olarak etkileşim oranı da arttırılabilmektedir. Bunun için eğer ki mesajınızı doğru vermek istiyor ve yüksek etkileşim almak istiyorsanız video kurgunuzu ve prodüksiyonunuzu iyi bir ajansa yaptırmanız gerekmektedir. Reklamo TV olarak bizler sizler için otobüs LCD reklam tasarımlarınızı profesyonel bir yaklaşım ile yönetiyoruz.

Bodrum otobüs içi LCD reklam, Sakarya otobüs içi LCD reklam ve Samsun otobüs içi LCD reklamı alanında adından sıkça söz ettiren Reklamo TV; sizlerin ürün veya hizmetlerini oldukça uygun fiyatlara yayınlamaktadır. Sizin seçeceğiniz güzergâhlara veya otobüs sayısına göre değişen otobüs içi LCD reklam fiyatları için en net bilgiyi Reklamo TV olarak bizden alabilirsiniz.