Neden Reklamo TV’ye Dolmuş İçi Reklam Vermelisiniz?

Günümüzde dolmuş içi reklamlar, eskimiş bir reklam mecrası olarak görülse de hala etkisi mucizevi derecede olan bir reklam çeşididir. Kocaeli, Bodrum ve Sakarya başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde dolmuş içi reklam alanında hizmet veren Reklamo TV olarak bizler reklamın gerekliliği ile ilgili bu yazıyı hazırlarken Reklamo TV’nin size sağlayabileceği avantajlar üzerinde de durduk. İşte, detaylar!

Reklam Nedir, Neden Reklama İhtiyaç Duyuluyor?

Her firmanın kuşkusuz ki kendini ya da ürününü tanıtması gerekiyor. Fakat bu tanıtmayı yaparken elbette dikkat etmesi gereken bir yığın konu var. Firmaların reklama ihtiyaç duymasının sebebi elbette satış yapmak, marka bilinirliğini arttırmak ve içinde bulunduğu sektörde Pazar lideri olmaktır. Bu nedenle de firmalar, gelecekteki hedeflerine ulaşabilmek için ilk olarak tanıtım ve reklam faaliyetlerine önem verirken geleneksel ya da modern tüm reklam çeşitlerine yakın mesafede durmalıdırlar.

Neden Reklamo TV’ye Dolmuş İçi Reklam Vermelisiniz?

Sakarya dolmuş içi reklam, Kocaeli dolmuş içi reklam ve Bodrum dolmuş içi reklam gibi çeşitli illerde aktif olarak dolmuş içi reklam hizmeti sağlayan Reklamo TV’yi tercih etmeniz için birçok sebebiniz var aslında. Açık havada önemli mecralardan birisi olarak kabul dilen dolmuş içi reklamlar; sürekli hareket halinde olmaları, uzun hatlarda seyir etmeleri ve şehir ulaşımında önemli bir yere sahip olmaları sebebiyle son derece önemlidir. Oldukça geniş kitlelere ulaşabilen dolmuş içi reklam çalışmaları; halka ulaşmanın hem hızlı hem de en ekonomik reklam mecrası olması sebebiyle büyük- küçük tüm firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Her gün binlerce insanın tercih ettiği bir seyahat yöntemi olan dolmuşların içine yerleştirilen reklam ekranları ile hizmet, marka ve ürün bilinirliği kolaylıkla arttırılabilmektedir. Çalışma şekli gayet basit ve hızlı olan dolmuş içi reklam ekranları ile diğer tanıtım yöntemlerine harcanan sermayelere gerek yoktur. Hedeflenen sonuca hızlı ve net bir şekilde ulaştıran dolmuş içi reklam; Reklamo TV tarafından sizi hiçbir zahmete sokmadan hazırlanmaktadır.

Dolmuş içi reklam mecrasının en faydalı özelliklerinden birisi de dolmuşun nerede dolaşacağını bilip mecra seçimi yapabilmektedir. Zira; rastgele kitlesel reklamcılıktan farklı olan dolmuş içi reklamda güzergahları siz belirlersiniz ve böylece daha isabetli bir reklam imkanı elde edilir. Spesifik bir bölgedeki hatlara, dilerseniz bölgedeki tüm hatlara dolmuş içi reklam teklifi verebilirsiniz. En iyi reklam yöntemlerinden birisi olan dolmuş içi reklamlar; bazı popüler reklam yöntemleri gibi insanları rahatsız etmez. Seyehat sırasında sıkılmayacakları reklamların döndüğü dolmuş içi reklam panelleri; özel tasarımlarla sizin için Reklamo TV tarafından da hazırlanabilmektedir.

Reklamo TV’nin Firmalara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Reklamo TV’nin firmalara sağladığı avantajları bu bloğa sığdırmak mümkün olmasa da birkaç tanesinden bahsetmek size fikir verebilir.

 • Reklamo TV ile dolmuş içi reklam için çalıştığınızda hâlihazırda potansiyel müşteri kazanabilirsiniz.
 • Kendi ajansınızı kurabilme fırsatına da sahip olabilirsiniz.
 • Reklamlarınızın yayınlanması ile sizler yine kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Reklamo TV kurumsallığı sayesinde prestij sahibi olursunuz.
 • Kurulu sistem üzerinden kendi iş fırsatınızı oluşturma şansını yakalarsınız.
 • Pazarlama eğitimi desteği alırken yer- fiyat belirleme desteği de alırsınız.
 • Bulunduğunuz bölgedeki Reklamo TV fırsatlarından öncelikli olarak yararlanırsınız.
 • Düşük bir bütçe ile de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.
 • Sözleşme örneklerine sahip olmak için tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Rakipsiz faaliyet alanı içerisinde kendi yerinizi alabilirsiniz.
 • Günlük 1 TL’ye satabileceğiniz reklam hizmeti ile tercih sırasında 1. Sırada olabilirsiniz.
 • Uzaktan erişimli sistemimiz sayesinde dijital medya reklam ekranlarınızı bulunduğunuz tüm mecralardan yönetebilme, güncelleyebilme imkânına sahip olursunuz.

Bodrum içi reklam, Kocaeli dolmuş içi reklam ve Sakarya dolmuş içi reklam gibi yakında Türkiye’de tüm illerde olacağız! Hemen sizde şimdi ev sahibi ya da ajans olmak için Reklamo TV ile iletişime geçin, kazanmaya başlayın!